Naše výhody

Jsou shoty Beet It Sport vhodné pouze pro sportovce?

Šťáva z červené řepy je silný antioxidant a měl by ji konzumovat každý, komu záleží na vlastním zdraví. Z pohledu obsahu zdraví prospěšných látek je červená řepa doslova bombou vitamínů a minerálů.

Jsou shoty Beet It Regen Cherry+ vhodné pouze pro sportovce?

Višňový džus je bohatým zdrojem řady vitamínů, minerálů a zdraví prospěšných rostlinných látek, které posilují náš imunitní systém. Výzkum také prokázal, že konzumace višňové šťávy zvyšuje hladinu melatoninu (spánkového hormonu) a zlepšuje kvalitu a délku spánku.

Je důležité brát Beet It Sport pravidelně?

Výzkumy potvrzují zvýšení výkonu již po  3-4 dnech pravidelného užívání. Po 6 dnech užívání se snižuje spotřeba kyslíku při cvičení až o 5% a oddaluje se nástup únavy až o 16%.

Je důležité brát Beet It Regen Cherry+ pravidelně?

Podle Mezinárodního olympijského výboru bylo prokázáno, že šťáva z višní dvakrát denně po dobu 4–5 dnů před atletickou akcí a ( nebo ) 2–3 dny po ní má protizánětlivé účinky, včetně snížení bolestivosti svalů se zpožděným nástupem - Maughan et al, 2018

Lze brát oba produkty současně?

Ano, jelikož se jedná o předtréninkový ( Sport ) a potréninkový ( Regen ) produkt, konzumace obou shotů se vzájemně nevylučuje. Proto produkty Beet It Sport a Beet It Regen využívá více jak 150 profesionálních týmu z NHL, NFL, NBA, Premier League, La Ligy, Scottish Premiership a Rugby League. Pravidelně ho konzumují také zápasníci z UFC, profesionální cyklisté a olympijský GB Team.

Jsou produkty vhodné pro každého?

Výrobek není určen pro těhotné a kojící ženy. Není vhodný ani pro osoby s nízkým tlakem. Před užíváním doporučujeme poradit se se svým ošetřujícím lékařem.

Jak shoty skladovat?

Pro skladování je vhodná pokojová teplota do 25°C, ale nejlépe chutnají studené z lednice. Shoty určitě udržte mimo dosah přímého slunečního záření a chraňte je před mrazem.

Jsou shoty vhodné pro děti?

Při nižším dávkování je mohou užívat i děti. I tak doporučujeme poradit se s jejich ošetřujícím lékařem.

A co vedlejší účinky?

Shoty mohou zabarvit moč či stolici a v kombinaci s mléčnými výrobky mohou mít u někoho dokonce projímavé účinky. Proto je lepší je v případě potřeby zapíjet čistou vodou. 

Jsou nějaká doporučení jak shoty užívat?

Shoty je dobré před otevřením nejprve protřepat a před konzumací je poválet po jazyku ( vyšší účinek ). Oba shoty je nutné spotřebovat do 24h od otevření. 
Konzumovat je můžete na lačno nebo s lehkým jídlem. Určitě nepít ihned po čištění zubů, nebo po použití ústní vody.