Reference

Začal jsem pravidelně cvičit v 44 letech a o dva roky později za covidu jsem začal také běhat.  Nebylo to snadné po letech bez pravidelného pohybu a s bloky v hlavě, že to nepůjde a že to nedám.  V rámci běžecké přípravy na svůj první půlmaraton jsem nasadil pravidelně Beet it sport.  21 km jsem uběhl a řepu od té doby  každé ráno používám dál. V této chvíli se i s pomocí Beet It chystám na svůj 3 půlmaraton. Ověřil jsem si také, že  má příznivý dopad i na vyšší krevní tlak. Genetické testy mi navíc ukázaly, že si musím hlídat také regeneraci.
A s tou mi teď úspěšně pomáhá višňový koncentrát Beet It Regen Cherry+.

Karel V.
Partner ve společnosti Deloitte


 

S Beet It Sport jsem začala pravidelně poté, co mi byla v mých 32 letech sdělena diagnóza karcinomu prsu. Červenou řepu jsem začala užívat, protože funguje jako antioxidant a zároveň slouží jako podpůrný ,, lék ,, při překonávání rakoviny a následné rekonvalescenci po vyléčení. Jelikož jsem neměla sílu v době léčby trávit odšťavnováním tak velkého množství řepy, byl to pro mě skvělý pomocník. Po dobu chemoterapií jsem měla ukázkové krevní obrazy. Léčba díky tomu probíhala dle plánu a cítila jsem se dobře. Jsem kardiak s implantovaným defibrilátorem a řepa má blahodárné účinky i v tomto směru. Stala se tak součástí mého života.  Beet IT Sport je mým pomocníkem i teď, v přípravě na můj první půlmaraton. Beet It mohu vřele doporučit každému, kdo chce pro své zdraví udělat maximum. 

Zuzana N.

Procesní metodik ve společnosti Generali Česká pojištovna a.s.


 

Beet It Sport mi doporučil můj kondiční trenér poté, co jsem v únoru 2020 úspěšně podstoupil plastiku mitrální chlopně. Celý život sportuji a po operaci srdce je pro mě důležité se nepřetížit jak v přípravě, tak při závodění. Řepu jsem tedy vyzkoušel v přípravě na cyklistické závody  L`etape Prague, v přípravě na běžecké závody série RUNCZECH i při výstupu na Mont Blanc.  Aklimatizace na výšku byla díky Beet It mnohem snažší, bolest hlavy se nedostavila a díky tomu byl i spánek ve výškách mnohem kvalitnější. S Beet It mám skvělé zkušenosti jak z pohledu výkonu, tak z pohledu následné regenerace. Děkuji.

Martin O.
Majitel GT Production s.r.o.


 

Asi před měsícem jsem měl mozkost otestovat Beet It Sport a Beet It Regen. Takže jsem nelenil a poslal jsem to do plného tréninku, abych mohl získat jasná data. Měřil jsem to pomocí Oura Ring, Garmin a v poslední době i na Ultrahuman Ring. Začínal jsem jedním shotem hodinu před tréninkem. Řekl bych, že celkové prokrvení fungovalo dobře, únava se dostavovala později. Osobně jsem to pocítil asi nejlépe u běhu, sprintu a boxu. Tam si myslím, že to pomáhalo nejvíce. Podle dat jsem si při běhu dokázal držet nižší tepovou frekvenci. Časy na kilometr jsem si zlepšil o 15-20s a běhal jsem stejnou 7 km trasu. Zkusil jsem to vynechat a lupnout tam místo toho kafe. Čas se mi vrátil do starých koleji. Nutno ještě říct, že jsem si hlídal vždy stejnou tepovou frekvenci. Co bych vychválil ještě víc je regenerační shot, který můžete dát jak po tréninku, tak i na spánek. Já jsem ho zařazoval hlavně na spánek, kdy jsem dával podle všech testerů o 5% více bodů v kvalitě spánku. Za mě absolutní game changer a je to vlastně ta úplně nejlepší věc. Hodnotim to jako úplně skvělého pomocníka. 

Jakub B.
Osobní trenér