Náš příběh

NEJLEPŠÍ OVOCNÉ A ZELENINOVÉ ŠŤÁVY ZE SUFFOLKU

Tajemství výroby brilantních shotů tkví ve využití pouze opravdu dobrých přírodních ingrediencí se silnou a výraznou chutí.

V roce 1989 získal Lawrence Mallinson aktiva zaniklé společnosti Suffolk Cider Company, ze které se mu postupně podařilo vybudovat firmu, která patří mezi největší britské lisovny a stáčírny ovocných a zeleninových šťáv.

V roce 2005 začala společnost vyrábět bio šťávu z červené řepy, která se v roce 2009 přejmenovala na Beet It. Od roku 2008 společnost spolupracuje s více než 300 lékařskými a sportovními výzkumnými projekty, které testují výhody dusičnanů vyskytujících se ve šťávě z červené řepy. Na základě pozoruhodných zjištění tohoto výzkumu firma vyvinula řadu produktů pro sportovní výkon Beet It Sport. Od roku 2010 produkty Beet It Sports používá stále větší počet špičkových sportovců a sportovkyň z celého světa.

" Výsledky výzkumů a dlouhodobého užívání šťávy z červené řepy a nově také šťávy z višní nás natolik ohromily, že jsme se v roce 2020 rozhodli založit společnost, která tyto výjimečné 70ml shoty dováží jak do České republiky, tak na Slovensko.

Jsme velmi hrdí na to, že se nám podařilo uzavřít exkluzivní smlouvu o výhradní distribuci produktů Beet It Sport a Beet It Regen Cherry+ se společností James White Drinks, která tyto shoty vyrábí."